2008 den bugüne yazılanlar

Yönetici ve Üye Giriş

Mehterler Köyü SMS mesaj gurubu kurulmuştur.

Mehterler Köyü SMS mesaj gurubu kurulmuştur.

Kapatılan Whatsapp mesaj gurubu yerine bundan böyle SMS mesaj sistemi devreye girmiş bulunmaktadır. Karabük Mehterler Köyü ( Merkez Mah. Hatip mah. Çavuş Mah. Okçular Mah. Kıran Mah. Köse Mah. Nizam Mah. v.s. ) sakinleri ile anında haberleşebilmek amacıyla kurulmuştur. Not : Bu gurubun kuruluş amacı : Düğünler, Nişanlar, Sünnetler, Hastalarımız, Cenazelerimiz, Sosyal Etkinlikler  v.s. önemli duyurular içindir. […]

28 Kasım 2017 Salı - 150 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kapatılan Whatsapp mesaj gurubu yerine bundan böyle SMS mesaj sistemi devreye girmiş bulunmaktadır.

Karabük Mehterler Köyü ( Merkez Mah. Hatip mah. Çavuş Mah. Okçular Mah. Kıran Mah. Köse Mah. Nizam Mah. v.s. ) sakinleri ile anında haberleşebilmek amacıyla kurulmuştur.

Not : Bu gurubun kuruluş amacı : Düğünler, Nişanlar, Sünnetler, Hastalarımız, Cenazelerimiz, Sosyal Etkinlikler  v.s. önemli duyurular içindir.

Duyuru yazarken yazılan mesaja dönüş yapabilmek ilgili kişiyle irtibat kurabilmek için en bir telefon numarası yazılması uygun olacaktır.

Daha önce kurulan Whatsapp gurubu istemiyerek de olsa gelen şikayetlerden de anlaşıldığı üzere amacını aşmıştır.

Yukarıda belirtilen amaçlar için kısa mesaj atıp geniş kapsamlı haber ve resimler email (eposta) veya whatsap ortamında benimle özelden ( cevatozturk@hotmail.com veya cevatozturk78@gmail.com ) adresinden paylaşırsanız site üzerinden geniş haber şeklinde yayınlanacaktır.

Yorumlar kapatıldı.

Bu sitedeki fotoğrafların izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül